Azahar

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Voyages Imaginaires Parfums

Marka

Voyages Imaginaires Parfums

Strona www

https://voyagesimaginairesparfums.com

Perfumiarz

Camille Goutal Isabelle Doyen

Rok premiery

2020

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Kwiat pomarańczy

Opis perfum

AZAHAR - Voyages Imaginaries, wydany w 2020 roku, stworzony przez Camille Goutal i Isabelle Doyen.
Azahar - / aθa'aɾ / oznacza „kwiat pomarańczy” w języku hiszpańskim, ostatecznie z arabskiego زهرة (zahrah), co oznacza „kwiat”.

Jak nazwa mówi sama za siebie, Azahar to zapach oparty na esencji kwiatu pomarańczy jako jego kluczowym składniku. To zachwycające, realistyczne i świeże odwzorowanie kwiatu pomarańczy z petitgrain, który dodaje zieleni i gorzkiej nuty. Początek to uderzenie bergamotki i mandarynki, przywołujących świeżość i dających jeszcze więcej blasku akordom białych kwiatów : kwiatu pomarańczy i tuberozy. Gdy słońce zachodzi, zapach przechodzi w kremową waniliową piankę, otulając nas przyjemnym, sennym doznaniem. To uzależniające, przyjemne i kojące doświadczenie.

Co powiesz na połączenie francuskiej elegancji z surowymi składnikami? Spójrz na pięknie zaprojektowany, elegancki szklany flakon (możliwość wielokrotnego napełniania) z surową, mosiężną nakrętką. To jak odbicie tego, co jest w środku. Camille Goutal i Isabelle Doyen mają obsesję na punkcie naturalnych materiałów, ponieważ wszystkie ich perfumy są w 100% naturalne w organicznym alkoholu pszenicznym, bez uciekania się do silnych syntetyków.

Azahar jest jak poezja zapachowa, która w ciągu sekundy przenosi cię do wysublimowanych wspomnień twoich kojących snów.

Inne perfumy marki Voyages Imaginaires Parfums

Zobacz również