Soul of Pirate

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Unomismo Parfums

Marka

Unomismo Parfums

Strona www

https://www.unomismoparfum.com

Perfumiarz

Patrice Revillard

Rok premiery

2022

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Nuty drzewne

Opis perfum

Żegluj po otwartych morzach zmysłów z "Soul of Pirate" belgijskiej marki Unomismo. Stworzony przez znanego perfumiarza Patrice'a Revillarda zapach to mieszanka, która uchwyciła esencję życia odważnego pirata i śmiałego ducha, który z nim współgra.

Zapach otwiera się uderzającym aromatem rumu, przypominającym beczki na statku pirackim, odważnie połączonym z bogatym i dymnym zapachem białego tytoniu. Razem przywołują obrazy drewnianych beczek wypełnionych rumem, gdzie słodycz miesza się z mocnym, ognistym duszą alkoholu. To jak natrafienie na ukryte beczki wypełnione likierem czekoladowym na starym pirackim statku, każde powąchanie przybliża Cię do ukrytego skarbu.

W sercu tej wędrówki zapachowej znajduje się intrygujące połączenie paczuli, prochu strzelniczego, ylang ylang i benzoinu. Czekoladowe aspekty paczuli tańczą z egzotycznym zapachem ylang ylang, przypominającym o dalekich podróżach pirata, podczas gdy dodatek prochu strzelniczego wprowadza niebezpieczny i ekscytujący akcent. To złożone serce, gdzie luksus spotyka się z bezprawiem życia pirata.

Drzewo sandałowe, skóra, piżmo, wetyweria haitańska, patynowane drewno i cenne drewna łączą się, tworząc bogate, wielowymiarowe tło. To jak stanie na pokładzie pirackiego statku, zapach zużytej skóry i wietrzonego drewna w powietrzu, smak rumu wciąż zostaje na twoich ustach.

"Soul of Pirate" to podróż do nieokrzesanego świata piratów, gdzie przygoda, niebezpieczeństwo i romantyzm się ze sobą splatają. Gra między słodkimi aspektami czekolady a surowymi, drzewnymi nutami, pięknie oddaje złożoność istnienia pirata. To zapach dla odważnych, dla tych, którzy ośmielają się wyruszyć w podróż swoich zmysłów, i dla tych, których przyciąga niezłomny duch pirackiej duszy.

"Soul of Pirate" marki Unomismo to doświadczenie czekające na odkrycie. Czy nosisz go codziennie, czy zapisujesz na szczególne przygody, to zapach, który zaprasza cię do odkrycia swojego wewnętrznego pirata i całej ekscytacji, która się z tym wiąże.

Zobacz również