02 L'Air du Desert Marocain

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Tauer

Marka

Tauer

Strona www

https://www.tauerperfumes.com/

Perfumiarz

Andy Tauer

Rok premiery

2005

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Kolendra

Nuty głowy

Petitgrain Kmin Kolendra

Nuty serca

Jaśmin Labdanum

Opis perfum

Uwaga klasyk! Jeśli poważnie interesujesz się niszowymi zapachami, nie muszę przedstawiać tego zapachu. Krótką recenzję mogę zakończyć jednym słowem: arcydzieło. Jeśli nie, LADDM może ci wyjaśnić, o co chodzi w perfumerii niszowej. Jeśli jesteś w pracy, zrób sobie przerwę, usiądź, weź oddech i zamknij oczy.

Symfonia ciepłych, przyprawowych, sucho-drzewnych, aromatycznych i bursztynowych akordów, które zostały artystycznie połączone w głęboki, bogaty i bardzo złożony zapach, który rozwija się na skórze od bardzo ostrego (jak burza piaskowa) i ziołowego (kmin, kolendra, petitgrain) z nutą kwiatowych akcentów (jaśmin, lawenda) w piękny korzenno-wytrawno-drzewny bursztyn.

Drydown to mój ulubiony etap tego zapachu. Nigdy nie byłem w Maroku, ale kiedy czuję ten drydown, wyobrażam sobie targ w sobotni letni wieczór, orientalne przyprawy, jedzenie, lokalną muzykę, ludzi na ulicach ... w małej marokańskiej wiosce, gdzieś na zakurzonej saharyjskiej pustyni. Coś wspaniałego! Naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Dobra, czas minął! Pora wracać do pracy! Jesteś gotowy na podróż?

Zobacz również