Ti Amo

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2016

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Korzeń irysa

Opis perfum

W sercu Włoch, pośród rozgrzanym słońcem wzgórz Toskanii, rozkwita opowieść o miłości, uchwycając istotę namiętności i pragnienia. To opus sztuki perfumeryjnej, jak list miłosny, inspirowane przez legendarnego kochanka Casanovę, który rzekomo tarte ambrę wlewa do swojej codziennej czekolady.

Ti Amo otwiera się świeżym wybuchem bergamotki i mandarynki, przywołując ekscytację nowego romansu. Nuty serca rozwijają się w symfonię kwiatów, z konwaliami, różą majową, neroli, kwiatem pomarańczy, jaśminem z Grasse, ylang-ylang, czystkiem, heliotropem i ananasem, tkając bukiet, który mówi o żarze i tęsknocie.

Jednak to w nutach bazowych ujawnia się prawdziwa atrakcyjność Ti Amo. Imbir, różowy pieprz i cynamon dodają pikantnego zaskoczenia, rozpalając zmysły swoją płomienną namiętnością. Skórzane nuty labdanum sugerują coś bardziej zuchwałego, zakazaną miłość, dodając tajemniczości i intrygi do zapachu.

Ti Amo nie jest zapachem dla tchórzliwych. To zapach, który śmiało wykrzykuje "Ti Amo!". To perfumy, które uosabiają włoskie podejście do romansu - śmiałe, intensywne i niezapomniane. Z każdym wdechem Ti Amo, ożywają wspomnienia o historii miłości, która przetrwała wszystkie przeciwności losu. To opowieść o tajnych spotkaniach, ukradzionych spojrzeniach i szeptanych obietnicach, miłości, która płonie wiecznym płomieniem. Zapach Ti Amo unosi się w powietrzu, przypominając o miłości, która pozostawiła swoje piętno w historii, oda do bezczasowego podejścia Włochów do romansu.

Ti Amo ujmuje istotę historii miłosnej, która zostanie na zawsze w pamięci, zapach, który szepcze o namiętności i pragnieniu, i deklarację miłości, która rozbrzmiewa przez wieki. To ambrę Casanovy, wymieszaną z najwyższej jakości składnikami, przekształconą w erotyczny eliksir, który uosabia intensywność i atrakcyjność miłości, wykrzykując na cały świat "Ti Amo!".

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również