Oligarch Parfum

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2022

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Jagody jałowca

Opis perfum

Woda perfumowana Oligarch była jednym z moich największych odkryć w 2021 roku (zobacz mój przewodnik). Mocny, bardzo męski zapach i jak zawsze z Roja Parfums, pełen wyrafinowania i jakości. Dziś nadszedł czas, aby przedstawić najnowsze gorące wydanie 2022 od Roja Parfums - Oligarch Parfum. Teraz w pierwszej linii w wyższym stężeniu, z czarną luksusową czapką, która jest znakiem rozpoznawczym marki Roja.

To bardzo bogata kompozycja, która zawiera wiele doskonale skomponowanych składników. Można to nazwać szyprem, ale z pewnością jest to szypr w stylu nowoczesnym, ponieważ nie ma tu tonu vintage. Otwiera się wybuchem żywych owoców z pikantnymi i aromatycznymi cytrusami (cytryna, limonka i bergamotka) na górze oraz nutami zielonego jabłka i czarnej porzeczki. Oligarch jest bardzo świeży, ale i dostojny, ponieważ oprócz akordów cytrusowych i drzewno-zielonych w bazie (drzewo cedrowe, paczula, mech dębowy), akordów kwiatowych (kwiat pomarańczy, lilia i champaca), zapach ma również aspekty aromatyczne dzięki do użycia lawendy i tymianku. Wszystko to doprawione szczyptą różowego pieprzu, ale nie wyróżnia się i współgra z pozostałymi nutami.

Wszystko brzmi trochę kwaśno (klimat ginu z tonikiem dzięki jagodom jałowca) i egzotycznie, ale przede wszystkim bardzo elegancko i wyrafinowanie. Perfumy idealne dla mężczyzny, który wie, czego chce i wie, jak to osiągnąć. Znakomita jakość w doskonałym flakonie. Roja Oligarch to więcej niż perfumy, to deklaracja.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również