Oceania

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2019

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Bergamotka

Opis perfum

Uwielbiam perfumy, ale jestem też wielkim fanem kina. Jest taki film z mojego dzieciństwa „Błękitna Laguna”. Opowiada historię dwojga małych dzieci, które utknęły na tropikalnej rajskiej wyspie na Pacyfiku. Piękna krystalicznie czysta woda, błękitne niebo, egzotyczne kwiaty i wspaniałe plaże. Wyobraź sobie, że wychodzisz ze słonej wody i lekka, zimna bryza w połączeniu z promieniami słońca bardzo delikatnie dotykają twoją opaloną skórę. Taki scenariusz przychodzi mi na myśl, kiedy wącham Oceanię.

Początek to eksplozja cytrusowego bukietu z bergamotki, cytryny, limonki, mandarynki, grejpfruta i Litsea Cubeba. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zapach zbudowany wokół świeżości cytrusów i oceanu, mający na celu wywołanie uczucia przebywania nad morzem. Możesz pomyśleć, że to nudne, ponieważ pamiętasz niektóre (choć niezłe!) morskie, cytrusowe, świeże zapachy ... Ten to inna para kaloszy, jest bardzo elegancki, wyrafinowany i złożony. Idealne połączenie surowych, naturalnych, wysokiej jakości materiałów z wysokiej jakości syntetykami. Pachnie wspaniale i drogo.

Akordy cytrusowe doprawione są lawendą, tymiankiem i rozmarynem, które dodają słodyczy i ziołowego posmaku, takiego aromatycznego kopa. Kwiatowe nuty w sercu (geranium, jaśmin, ylang-ylang) mają wzmocnić i otoczyć zapach, ale tak naprawdę nie przebijają cytrusów. To właśnie sprawia, że ​​zapach jest tak wszechstronny i nadaje się do noszenia na formalne i nieformalne okazje. Po 3 godzinach Oceania staje się bardziej zmysłowa i drzewna, bliższa skórze, z miękkim drzewem sandałowym, cedrem, czarującym mchem dębowym i wetiwerem. Nie jest to bestia projekcji, ale jest bardzo trwały, szczególnie jak na świeży cytrusowy zapach. Drzewno-morskie nuty powstały prawdopodobnie z połączenia korzenia irysa i orris sur cedre (rzadki i drogi składnik) zmieszane z cedrem i fiołkiem, który dodaje pudrowego akcentu.

Nie mogę się doczekać noszenia Oceanii latem, ponieważ wydaje się, że jest to idealny wybór na ten sezon. Należy również zauważyć, że Roja z każdej sprzedaży Oceanii przekazuje % org. charytatywnym, które działają na rzecz oceanów.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również