L'Oscar Pour Homme

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2018

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Mayflower

Opis perfum

Jest wczesne jesienne popołudnie, a słońce już chowa się za horyzontem. Ona się spóźnia, ale ten czas nie jest stracony. Nie ma już pośpiechu, dobrze jest spędzić chwilę samotnie. To czas by odetchnąć i pomyśleć.

L'Oscar to zapach niewymuszonej elegancji, świadomości i pewności siebie. Możesz patrzeć w przyszłość, możesz być tu i teraz. Klasyka nigdy nie wyjdzie z mody, podobnie jak Twoje buty. Oksfordy czy brogsy, to nie ma znaczenia, bo oba style są dobre i wiesz, który i kiedy. Klasyka. Gorzka bergamotka rozjaśnia ten słoneczny szypr, prowadząc do głównego akordu goździkowego, którego profil zapachowy jest dość złożony: kwiatowy, nieco pikantny, czysty, żywy i jasny. Jednak wszystko jest tutaj bardzo suche, z zielonymi elementami nasion selera, mchu dębowego i prominentnej wetywerii. Dużo tu pieprzu, a uczucie kremowej-drzewności uzyskuje się dzięki zastosowaniu drzewa sandałowego, cedrowego i gwajakowego. Bardzo czysto skomponowane perfumy idealne na chłodne jesienne dni, ale także na inne pory roku.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również