Goodman's Bergdorf Goodman

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2014

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Wetyweria

Opis perfum

Klasycyzm miesza się z elegancją, a najtrafniejsze okazują się sprawdzone metody. Pospieszny jesienny poranek w nowojorskiej dżungli, szybka kawa i harmonogram do przepracowania. Elegancki dżentelmen w wyprasowanej koszuli z telefonem przy uchu i nieskazitelnie wypolerowanymi butami. Akcje, akcje, rynek, marża. Witamy na Wall Street. W takim tempie dzień szybko zamienia się w noc. Bankiet w hotelowym lobby, późna nocna rozmowa przy kieliszku, nie zakłócona subtelną muzyką w tle. Po prostu kolejny dzień w finansowym centrum świata.

Czasami trudno się wyróżnić w tym otoczeniu, ale w tym sztuka. Goodman's został stworzony przez Roję Dove ekskluzywnie dla Bergdorf Goodman (luksusowy dom towarowy w Nowym Jorku) i oddaje atmosferę niektórych miejsc w Nowym Jorku, tak jak je sobie wyobrażam. Nie są to perfumy innowacyjne, ale klasyczne, wykorzystujące wyłącznie wysokiej jakości materiały. Delikatny szypr z nieco dymna bazą, który otwiera się cytrusami (gorzka bergamotka i mandarynka) doprawionymi kardamonem i cynamonem oraz nutą kwiatową (may flower, neroli, róża, ylang ylang) z wetiwerem, paczulą i suchym drewnem w bazie. Najbardziej wyczuwam przydymioną i lekko mydlaną wetywerię oraz suchy cedr z nutami zwierzęcymi i balsamicznymi.

To zapach bardzo męski, luksusowy i lekko vintage. Moim zdaniem lepiej sprawdzi się w chłodniejsze miesiące w roku. Wyrafinowanie, które nie ma nic do udowodnienia.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również