Enigma Pour Homme

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2013

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Koniak

Opis perfum

Kiedy spojrzysz na nuty, zobaczysz tam koniak, benzoes czy tytoń, wyobraź sobie nie pełen dymu uliczny bar, ale tajny, ukryty klub, skórzaną sofę, fajkę wypełnioną tytoniem, kominek i kieliszek tego niezwykłego napoju. Tak jak koniak jest wyrafinowanym alkoholem, tak i te perfumy. W górnej nucie nos otulony jest dynamicznym i niezwykle realistycznym aromatem koniaku. Uderza w nozdrza jak kieliszek koniaku. Po prostu pyszne! To jedna z dwóch nut alkoholowych w perfumerii, które można uzyskać naturalnie. Drugi to rum. Balsamiczna słodycz wanilii w połączeniu z benzoesem, dymne aspekty tytoniu i alkoholowość koniaku tworzą oszałamiającą, mrożącą mieszankę, która wywołuje wokół ciebie rozgrzewającą bańkę, która może być niebezpiecznie uzależniająca.

To złożony, bogaty, wyrafinowany, a jednocześnie nowoczesny zapach, który naturalnie zawiera przyprawy (kardamon, czarny pieprz), elementy świeżości, które dodatkowo ożywiają zapach, co jest dla mnie ważne (bergamotka, imbir), elementy kwiatowe (heliotrop, geranium, jaśmin, róża mai) w nutach serca i drzewności w bazie (drzewo sandałowe, paczula). To, co podoba mi się w tym zapachu, to ujarzmienie męskiej nuty tytoniu, który nie wychodzi przed szereg, jest obecny, ale nie narzuca się, ustępując miejsca koniakowi. Jak zawsze w przypadku Roja Parfums, wysoka jakość jest oczywista, a użyte składniki mówią same za siebie.

Jeden z moich ulubionych i najlepszych zapachów, jakie do tej pory spotkałem. Enigma Parfum Pour Homme to niesamowity zapach o cudownym otwarciu, magnetycznej głębi i sile, która sprawia, że ​​nosząc te perfumy czuję się wyjątkowo. Niewiele jest perfum, które dają mi takiego kopa. Te perfumy to wszystko.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również