Enigma Eau de Parfum Pour Femme

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2021

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Róża stulistna

Opis perfum

Kiedy wszędzie widać złote liście, chłodne powietrze miesza się z ciepłym. Wtedy dobrze jest chłonąć tę aurę i dobrze jest mieć ze sobą zapachy, które podkreślają ten nastrój w sposób, który może cię zaskoczyć.

Tak jest w przypadku Enigma Pour femme Essence de Parfum. Jak sama nazwa wskazuje, enigmatyczna, ale także zaskakująca. To tajemnicza mieszanka stworzona wokół szlachetnej róży majowej (Róża stulistna), która jest jednocześnie wielowymiarowa, bogata, głęboka, jasna i ciemna. Dla mnie osobiście najlepszy rodzaj róży do wykorzystania w perfumiarstwie. Cytrusy w postaci bergamotki, cytryny i mandarynki prowadzą nas do pięknego bukietu kwiatowego. Sercem tego zapachu jest wspomniana róża majowa, otoczona akcentami geranium i jaśminu, heliotropem z bardzo wyczuwalnym ylang ylang.

Egzotyczny charakter nadaje dodatek soczystego nektaru brzoskwiniowego, który jednocześnie podkreśla naturalną subtelność kobiecej natury. Choć ten zapach jest bardzo kobiecy, to zaskakujące jest to, jak działa na męskiej skórze. Robi się dość ciemno, skupiając się na ciemnych aspektach róży z nutą ambry i ziemistej paczuli (z mojego doświadczenia). Uważam jednak, że pełnia piękna uwidacznia się na kobiecej skórze. Wtedy zapach rozpościera skrzydła i staje się wielowymiarowy, oferując egzotyczną świeżość i aksamitną pudrowość obok ciemnych i drzewnych aspektów (drzewo sandałowe, ambergris, paczula). To sprawia, że ​​Enigma Essence de Parfum jest bardzo eleganckim, ale zabawnym, uroczym i przede wszystkim wszechstronnym zapachem, ponieważ można go nosić przez cały rok.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również