Enigma Aoud Eau de Parfum

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2018

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Brzoskwinia

Opis perfum

Czasem najlepiej zamknąć oczy i puścić wodze fantazji. Widzę bujną roślinność w najlepszym momencie roku, widzę, słyszę, czuję delikatne płatki na twarzy, dotykam dłońmi ich jedwabistej faktury. Zanurzam się w tym uczuciu tak długo, jak tylko mogę, aby każda maleńka część mnie poczuła błogość, której potrzebuję.

Enigma Aoud to zapach niewymuszonej elegancji, wdzięku, wyrafinowania, radości i ukojenia. Kiedy po raz pierwszy go poczujesz, możesz być zdziwiony: Gdzie jest Aoud? To sekret, który poznasz krok po kroku. Zapach otwiera się kwiatowo-aldehydowym otwarciem z egzotycznym elementem słodkiej brzoskwini, która jest soczysta, ale też lekko „zamszowa” jak jej skórka. W połączeniu z bergamotką otwarcie tego zapachu rozjaśnia kompozycję i prowadzi nas do kwiatowego bukietu, w którym dominującą rolę odgrywa geranium i jaśmin z elementami ylang-ylang i Rose De Mai (którego profil zapachowy jest subtelną wskazówką tego, co może się wydarzyć Następny).

Prawdopodobnie inaczej wyobrażałeś sobie koniec zapachu, który otwiera się bergamotką i brzoskwinią. Drydown jest zaskakujący, do gry wchodzą cięższe nuty drzewne w postaci ciepłego drzewa sandałowego, którego obecność nie jest oczywista, żywic, piżma, wanilii. Całość tworzy bogatą i bardzo zmysłową kompozycję, miękką jak aksamit, lekko pudrową. Gdybym miał opisać ten zapach jednym krótkim zdaniem, powiedziałbym: kwiatowy aoud z egzotycznym akcentem.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również