Elysium Parfum Pour Homme

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2017

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Grejpfrut

Opis perfum

Roja Parfums to zawsze luksus i najwyższa jakość, wyrafinowanie i elegancja, jak przystało na szlachetną markę z Wielkiej Brytanii. Elysium Parfum to złożony, bogaty w wysokiej jakości składniki i mistrzowsko skomponowany zapach, który budzi podziw wielu miłośników zapachów i oczywiście mój.

Tak, jest bogaty, a jednocześnie subtelny i jedwabisty, z elementem uzależniającym, będąc jednocześnie bardzo świeżym i przestrzennym. Eksplozja pikantnych cytrusów w otwarciu (cierpki grejpfrut dopełniony cytryną, bergamotką i limonką) tonowany warstwami owocowymi (czarna porzeczka, zielone jabłko), kwiatowymi (lawenda, konwalia, jaśmin) i drzewnymi (wetyweria, drzewo cedrowe) z przyprawami, takimi jak różowy pieprz i tymianek. Elysium ma również bogate tło: bursztyn i skórę (labdanum, skóra), które zapewniają głębię i teksturę bez popadania w ciężkie klimaty. Zapach nie ewoluuje znacząco, pozostaje w tym samym sucho-drzewnym aromacie przez resztę czasu. To niesamowite, jak można stworzyć tak owocowy zapach, który nie jest zbyt słodki, ponieważ równowaga słodyczy jest moim zdaniem idealna.

Podsumowanie: Wysokiej klasy i wszechstronny zapach na każdą okazję i każdą porę roku. Łatwy do noszenia, łatwy do pokochania. W tej kompozycji jest tak wiele nut (jak w każdym zapachu Roja), ale jest między nimi doskonała harmonia, jak w orkiestrze pod dyrekcją mistrza.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również