Elysium Eau Intense

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2023

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Rabarbar

Opis perfum

Wyobraź sobie usytuowaną na falujących wysokościach nowoczesną willę na Mykonos, z widokiem na gładkie połączenie lazurowych wód i czystego nieba. Dzień rozwijał się swoim delikatnym rytmem. Powietrze, świeże i czyste jak minimalistyczne linie willi, było subtelnie przesycone wyrafinowanym zapachem najnowszego dzieła Roja Parfums - Elysium Eau Intense.

Na stole wykutym z chłodnego, błyszczącego szkła spoczywała esencja zapachowa, odzwierciedlając ciszę jaką miała w sobie nieruchoma tafla wody w basenie. Łącząc świeżość Egejskiej bryzy z żywiołowym słońcem Morza Śródziemnego, szczytowe nuty grejpfruta i limonki wybuchały, inicjując symfonię doświadczeń olfaktorycznych. Rabarbar, z jego intrygującym balansem między słodkim a kwaśnym, spotęgował to odświeżające otwarcie. Wciąż czuć echo Elysium z 2017 roku, lecz to sygnał nowej, pełnej energii interpretacji.

Kiedy słońce kreśliło swoją ścieżkę na niebie, oświetlając willę delikatnym złotym blaskiem, zapach ujawniał swoje serce. Klasyczny romantyzm tuberozy rozkwitał, chłonąc ciepło dnia, a jego odurzająca głębia delikatnie pulsowała pod jaskrawymi nutami kwiatowymi. Komplementując ten taniec, zielone nuty liścia fiołka wnosiły ziemską jasność, harmonijny ukłon w stronę bujnych greckich krajobrazów.

Do przyprawienia tej kompozycji Roja Dove wybrał nie różowy, ale czarny pieprz, który w wyrafinowany sposób ukazuje swoją moc. Potężniejsza, aromatyczna obecność rozbudzała intrygującą złożoność, podobną do wielu heroicznych opowieści tkanych w starożytnej mitologii Grecji.

Gdy zmierzch rzucał swoje subtelne odcienie na niebo, zapach przeszedł do swojej finalnej, najbardziej intymnej fazy. Nuty suchego drewna wywoływały obrazy greckich lasów kąpiących się w świetle księżyca, a ich stoickie ciepło dodawało warstwę ugruntowanej zmysłowości. Ostry smak jagód jałowca i szept lekkich piżm zamykały nocną kompozycję, tak tajemniczą i urzekającą jak grecka noc pod gwiaździstym niebem.

Elysium Eau Intense to jak spokojna podróż luksusowym kabrioletem z białą skórzaną tapicerką pośród zboczy greckich wysp. Potężna nieokiełznana moc silnika skrywana pod maską, dostępna w mgnieniu oka za jednym mocniejszym przyciśnięciem pedału gazu, mogąca zamienić spokojny beztroski chillout w intensywny i dynamiczny sprint. Po co burzyć ten spokój, jak można poczuć klimat spokojnego letniego dnia w willi na Mykonos, obcując z uczuciem przetykanym enigmatycznym urokiem greckiej mitologii. Bezchmurne niebo, krystaliczne wody, to zaproszenie do uczestnictwa w tej fascynującej narracji.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również