APEX Parfum

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2022

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Cyprys

Opis perfum

Głęboko w sercu natury tkwi potężna energia, która tylko czeka na uwolnienie. To pierwotny instynkt, który drzemie w każdym z nas, czekając tylko na przebudzenie. Inspiracja, którą znajdujemy w naturalnym świecie i surowej energii zwierząt, to coś, z czego możemy skorzystać, kierując ją w celu pokonania własnych ograniczeń i osiągnięcia nowych szczytów.

Aby wykorzystać tę moc, potrzebna jest pewna siła, aby podjąć wyzwania, które z tym wiążą się i przekraczać granice naszych możliwości. Ale nagrody są tego warte, gdyż odkrywamy nowe zdolności i odblokowujemy ukryty potencjał, którego nigdy nie mieliśmy pojęcia.

To podróż odkrywania samego siebie, testowania naszych granic i przełamywania ograniczeń, które nas kiedyś powstrzymywały. Chodzi o to, aby być nieustraszonym w obliczu trudności i mieć odwagę stawiać czoła swoim lękom.

Inspirowany mocą tkwiącą w naturze i nas samych APEX Parfum to nowsza, jeszcze bardziej skoncentrowana wersja zapachu z domu Roja Parfums, który pokazał że można zrobić coś o bardzo klasycznym kształcie, w nowoczesnej formie. Apex Parfum posiada DNA opisywanego wcześniej Apex Eau de Parfum, jednakże można dostrzec pewne niuanse. Tak jak można się domyślać, wersja Parfum jest nieco ciemniejsza i wydaje się "gęstsza", co sprawia że jeśli wersja EdP to znakomity zapach na każdy dzień i okazję, to wersja Parfum bliższa jest nocy. Nowoczesny zielony fougere, który ma w sobie coś z bezkompromisowości męskich zapachów lat 90, szorstkość ubraną w świeżość cytrusów i ananasa, kwiatową krągłość i żywiczno-drzewno-zieloną głębię zdominowaną przez balsam jodłowy, drzewo sandałowe, kadzidło i skórę.

To co cenię w serii Apex to właśnie ich bezkompromisowość i choć nawiązują do obecnych trendów, oferują odrobinę nostalgii za czasami, w których pewne rzeczy były bardziej jednoznaczne i oczywiste.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również