Amber Aoud

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Roja Parfums

Marka

Roja Parfums

Strona www

https://rojaparfums.com

Perfumiarz

Roja Dove

Rok premiery

2012

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Oud

Opis perfum

Okres świąteczny dobiega końca i mam nadzieję, że wspaniale spędziliście ten czas z najbliższymi. Ja na Wigilię wybrałem Amber Aoud, kolejne świetne perfumy mojej ulubionej marki Roja Parfums.

Orientalne o bliskowschodnim charakterze, a jednocześnie bardzo uniwersalne i podziwiane w każdym zakątku świata. Niczym pomost między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, perfumy z ambrowym klimatem, cieszą się dużym powodzeniem wśród ludzi z różnych kręgów kulturowych.

Delikatne cytrusowe otwarcie z cytryny, bergamotki i limonki odsłania piękno serca tego zapachu, gdzie syropowata słodka figa (która jednak nie jest zbyt przytłaczająca) zanurza się w bogatej niczym nektar róży stulistnej starannie zmieszanej z jaśminem z Grasse i ylang ylang. Podziwiam doskonale zbalansowaną, kojącą słodycz, która sprawia, że ​​Amber Aoud jest dostatecznie słodki. Nie jest to typowy wytrawny ambrowiec, nie jest to też typowa kombinacja róży i oudu z toną szafranu. To coś innego. Majestatyczna ambra jest doprawiona nutami ciepłego cynamonu i pikantnego szafranu, które dobrze komponują się ze smołą brzozową i benzoesem, które wraz z oudem, paczulą, mchem dębowym i drzewem sandałowym dodają głębokich drzewno-skórzanych odcieni, które kuszą... i kuszą...

Nie boję się wspomnieć, że to dla mnie naprawdę seksowny zapach, ambrowy, kwiatowy, bogaty, lekko pudrowy, delikatnie zaokrąglony w wykończeniu i uważam, że jest tu trochę szorstkich, zwierzęcych elementów dzikości, które pobudzają moje zmysły w... specjalny sposób.

Ponadczasowe arcydzieło.

Inne perfumy marki Roja Parfums

Zobacz również