L'Eau Mixte

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Nicolai Parfumeur Createur

Marka

Nicolai Parfumeur Createur

Strona www

https://pnicolai.com/

Perfumiarz

Patricia de Nicolai

Rok premiery

2010

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Grejpfrut

Opis perfum

Nicolai to jeden z pierwszych niszowych domów, które odkryłem i dodałem do swojej kolekcji. Obecnie posiadam dwie niesamowite, świeże, cytrusowe kreacje wydane przez tę markę. Pierwszą z nich jest L'Eau Mixte. Ta marka kojarzy mi się z klasycznymi kompozycjami, ale bardzo wysokiej jakości i niezwykłej naturalności składników w odbiorze.

Obecnie w Polsce mamy najcieplejsze dni w roku. Temperatura jest bardzo wysoka i wszyscy szukają wytchnienia w cieniu. W taką pogodę lubię sięgnąć po L'Eau Mixte, która daje mi ukojenie i orzeźwienie. To niezwykle orzeźwiająca dawka pikantnego i jasnego cytrusowego bukietu grejpfruta, bergamotki i sycylijskiej cytryny, doprawionego gałką muszkatołową i jałowcem. Ale to nie wszystko, bo zielony akord w postaci świeżej mięty, który podkreśla chłodny aspekt tej kompozycji, oraz kwaśne liście czarnej porzeczki również nadają ton. Zapach dopełnia delikatny kwiatowy akord w postaci róży i jaśminu, które są bardziej wyraziste na kobiecej skórze, podczas gdy na mężczyźnie te perfumy są bardziej drzewne. Róża i jaśmin zostały dodane, aby ten zapach był bardziej elegancki i wyrafinowany. Baza zawiera klasyczne połączenie wetywerii, mchu dębowego i piżma, dzięki co tworzy delikatnie szyprową atmosferę.

Projekcja jest dyskretna, ale trwałość jak na cytrusowy zapach opisany jako woda odświeżająca jest niesamowita. L'Eau Mixte może nie wydawać się zaskakująco oryginale, ale to perfumy o wysokiej jakości składników, wykonane w wykwintny sposób, dlatego serdecznie je polecam.

Inne perfumy marki Nicolai Parfumeur Createur

Zobacz również