Musta

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Nakuna Helsinki

Marka

Nakuna Helsinki

Strona www

https://nakunahelsinki.com/

Perfumiarz

Yann Vasnier

Rok premiery

2020

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Mirra

Opis perfum

Piątek to dla Was bardziej koniec tygodnia czy początek weekendu? Niezależnie czy będzie to zakończenie czy rozpoczęcie, zróbmy to w dobrym stylu. Dziś opowiem Wam trochę o kolejnym zapachu marki Nakuna Helsinki - Musta. Nazwa tego zapachu w tłumaczeniu z języka fińskiego oznacza kolor czarny i jest to dobra zapowiedź tego co nas czeka, ale nie do końca.

To obecnie mój ulubiony zapach tej marki, być może dlatego że jest najbardziej męski, ale wciąż uniseksowy, więc kobiety również mogą czuć się pewnie, nosząc go. To zapach, który pozwala mi wyobrazić sobie skandynawskie jeziora pośród lasów, małą drewnianą saunę i skwierczącą wodę na rozgrzanych do czerwoności kamieniach. To miejsce i otaczająca natura. Jednocześnie to wciąż zapach, który ma jednocześnie coś co nie tylko przenosi nas w dziewicze rejony Finlandii, ale również pasuje do szybkiego życia w mieście.

Trudno opisać poszczególne nuty, gdyż całość jest bardzo płynnie połączona ze sobą tworząc urzekający ambrowy i nieco dymny aromat przypraw, wanilii, kadzidła, nut żywicznych, skóry, smoły. Uzależniający.

Inne perfumy marki Nakuna Helsinki

Zobacz również