Cologne Cedrat

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Matiere Premiere

Marka

Matiere Premiere

Strona www

https://matiere-premiere.com/

Perfumiarz

Aurelien Guichard

Rok premiery

2019

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Cytron

Nuty głowy

Bergamotka Cytron

Nuty bazy

Czarna herbata

Opis perfum

Włochy to mój ulubiony cel podróży, który cenię za atmosferę, fantastyczne jedzenie, architekturę i radość życia. Perfumy, które chciałbym Wam dzisiaj zaprezentować, przypominają mi typowy wiosenny poranek we Włoszech po deszczu, kiedy słońce nieśmiało zagląda przez okiennice, a życie na targu owocowym jest już w pełnym rozkwicie z powodu głośnych rozmów mieszkańców, a na stole stoi lemoniada ze świeżo wyciśniętych owoców.

Cologne Cédrat to niezwykle orzeźwiające perfumy na bazie cytronu, który uważany jest za przodka wszystkich owoców cytrusowych. Musujący, soczysty olejek cytrynowy z Włoch otwiera zapach i jest niesamowicie intensywny i fotorealistyczny, jakbyście obierali ogromną cytrynę i przeciągnęli jej skórką po twarzy. Uwielbiam to otwarcie, które jest świdrujące, mocne, ale nie ostre, bardzo naturalne, lekko pikantne dzięki połączeniu oleju z czarnego pieprzu z Madagaskaru i różowego pieprzu z Argentyny.
Cytrusy są jest obecne od początku do końca, ale z czasem zapach staje się bardziej drzewny, lekko herbaciany, dzięki połączeniu bergamotki i yerba mate, które nadają zapachowi nieco bardziej męski wydźwięk, przedłużając jego trwałość i poruszając kompozycję w stronę nowoczesnej wody kolońskiej, która jest jednocześnie trwała, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej cytrusowy charakter.

Chociaż nie jest to rewolucyjny zapach, uwielbiam Cologne Cedrat, ponieważ jest świeży i czysty, ale także bardzo elegancki.

Jak wszystkie zapachy tej marki, oferuje nam niesamowite doznania, zwłaszcza dzięki wysokiej jakości, która ukazuje piękno głównego składnika, w otoczeniu innych doskonale dobranych składników, które podkreślają jego różne oblicza.

Inne perfumy marki Matiere Premiere

Zobacz również