Vetiver Santal

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Marie Jeanne

Marka

Marie Jeanne

Strona www

https://www.marie-jeanne.net/

Perfumiarz

Sidonie Lancesseur

Rok premiery

2020

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Wetyweria

Opis perfum

Vetiver Santal - Marie Jeanne Grasse - stworzony przez Sidonie Lancesseur, wydany w 2020 roku. Rytuały.

Jak pewnie wielu z Was, nie znoszę porannego budzika, ale kiedy wstaję, poranne rytuały pomagają mi dobrze wkroczyć w dzień, a satysfakcja jest jeszcze większa, gdy wstaję wcześniej niż planowałem. Prysznic, sprawdzenie zarost (mam krótki zarost, który przycinam i cieniuję co 3 dni), krem ​​do twarzy. To są podstawy w moim przypadku. W tym tkwi pewien rytuał, ponieważ każda czynność wykonywana jest zawsze w tej samej kolejności. Istotą tych zabiegów, które można też nazwać przygotowaniem do finału, jest aplikacja perfum. To mój ulubiony moment, jak wisienka na torcie lub nagroda za wczesne wstawanie. Wtedy jestem gotowy na podbój świata lub… po prostu zaczęcie do pracy i poranne cappuccino.

W zależności od sytuacji używam różnych perfum, a ponieważ mam duży wybór, pewnie zauważyłeś. Czasami jednak nie ma czasu na głębszą refleksję i wtedy lubię sięgnąć po perfumy, które mają uniwersalne zastosowanie, nie wydają się zbyt nachalne, dają mniej lub bardziej mocne uczucie świeżości a jednocześnie mają w sobie wysoką jakość, co jest dla mnie zawsze bardzo ważne.

Vetiver Santal nie są perfumami innowacyjnymi, ale są piękne w swojej prostocie i minimaliźmie (widocznym także w ładnym flakonie i drewnianym opakowaniu). To klasyczne męskie perfumy z cytrusową nutą głowy (cytryna, bergamotka, petitgrain), drzewną nutą serca wetywerii (drzewo sandałowe, wetyweria) i solidną nutą bazy w postaci benzoiny, paczuli i piżma. Połączenie wetywerii i drzewa sandałowego sprawia, że ​​perfumy są kremowe, a kremowa wetyweria to również dobre określenie. Nic się nie wybija (poza wetywerią) wszystko jest bardzo spójne, a nuty płynnie docierają do naszych nozdrzy z wielką elegancją i szykiem dodając animuszu i sprawiając przyjemność nawet w zwykły szary dzień.

Fajne perfumy szczególnie dla miłośników wetywerii, które można nosić zarówno do eleganckich ubrań, na spotkanie biznesowe, jak i do t-shirtu i jeansów.

Inne perfumy marki Marie Jeanne

Zobacz również