Musc Palawan

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Lorga Parfums

Marka

Lorga Parfums

Strona www

https://www.lorgaparfums.com/

Perfumiarz

Alice Dattee

Rok premiery

2019

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Ylang-Ylang

Opis perfum

Jakie perfumy zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Na pewno nie Musc Palwan… bo prędzej to one zabrałyby Was w takie tropikalne krajobrazy. Te unikalne perfumy są jak podróż na tajemniczą wyspę, nietkniętą, dziką, nieodkrytą. Wiele zapachów z rodziny owocowo-kwiatowych jest takich nieco zabawowych, ale raczej banalnych. Musc Palawan to coś innego. Oczywiście kojarzy się z wakacjami, filipińską wyspą Palawan, którą jest inspirowany i jest w tym dużo zabawy… ale te perfumy wciąż mają w sobie pewne wyrafinowanie i elegancję, która pozwala nosić ten zapach nie tylko do T-shirtu czy rozpiętej koszuli w kwiaty.

Kiedy podnosisz ten flakon, wiesz, że masz do czynienia z jakością, i dotyczy to również soku. Otwiera się cytrusami (bergamotka i limonka), ale to, co najbardziej zauważasz, to słoneczny kwiatowy nektar ylang-ylang pokryty akordem egzotycznych owoców i bardzo subtelnym akordem morskim. Słodycz z elementami gorzkimi jest bardzo dobrze wyważona. Z czasem zapach staje się bardziej okrągły, gdy do gry wchodzi słodzona miodem wanilia i piżmo.

Bardzo wszechstronne perfumy, które zaskakują nawet w tej kategorii zapachów. Znakomity przedstawiciel zapachów o tematyce ylang-ylang.

Zobacz również