This is not a blue bottle 1.1

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Histoires de Parfums

Marka

Histoires de Parfums

Strona www

https://www.histoiresdeparfums.com/

Perfumiarz

Julien Rasquinet Gerald Ghislain

Rok premiery

2015

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Aldehydy

Nuty głowy

Pomarańcza Aldehydy

Nuty serca

Geranium Miód

Nuty bazy

Amber Paczula Piżmo

Opis perfum

To nie jest zwykły zapach i oczywiście nie dla każdego, a to czasem prawdziwy komplement. To coś w rodzaju abstrakcji, czegoś nieoczekiwanego, co ma szokować, intrygować i bawić się kontrastami. Kiedy myślimy o aldehydach, nasza pamięć mówi: ciężkie, mydlane, zimne, klasyczne zapachy vintage. W Not a blue bottle znajdziesz metaliczne aldehydy przedstawione w nowoczesny sposób, otaczają je gorzkie, elektryczne pomarańcze, które nie są zbyt jasne ani soczyste, ale raczej kremowe i łagodne. Myślę, że dominującą nutą jest tu paczula i wszystko dzieje się wokół tego składnika. To rodzaj jedwabistej paczuli, którą znam z recenzowanego wcześniej Lalique Hommage À L'Homme Voyageur (czuję ten sam klimat, ale bez kwaskowatości), zmieszanej z puszystym piżmem i ciepłą, osłodzoną miodem ambrą, która uwydatnia całą kompozycję i wywołuje przytulność, która trwa bardzo długo.

Histoires des Parfums stworzyło niezwykły i bardzo interesujący zapach unisex, który lubię coraz bardziej, im częściej go noszę i który też moglibyście polubić ale wcześniej go spróbujcie.

Inne perfumy marki Histoires de Parfums

Zobacz również