Autumn in Lhoka

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

hima jomo

Marka

hima jomo

Strona www

https://himajomo.com/

Perfumiarz

Delphine Thierry

Rok premiery

2022

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Kadzidło

Opis perfum

Himalaje emanują aurą tajemniczości i przygody, otoczone dziką naturą, bujnymi lasami i grzmiącymi wodospadami. Aroma sosny i świeżego powietrza górskiego pobudzi twoje zmysły i zostawi cię zachwyconym niezwykłą urodą tego naturalnego cudu. Przyjdź i poznaj dziewiczą dzicz Himalajów.

Lhoka, usytuowana w sercu Himalajów, to region zachwycającej urody i bogatego dziedzictwa kulturowego. Jesień w Lhoka to uczta dla zmysłów, gdy wznoszące się wzgórza i zielone doliny ożywają w żywych barwach czerwieni, pomarańczy i złota. Chłodne górskie powietrze, wzbogacone o aromat padających liści i dymu z ogniska, tworzy magiczną atmosferę, która jest naprawdę niezapomniana. Zainspirowany kulturowym dziedzictwem Himalajów, ten zapach hołduje surowej urodzie gór i pracowitym ludziom, którzy nazywają to miejsce swoim domem. Chłodny i świeży zapach balsamu jodłowego oddaje klimat dziewiczego i nieokiełznanego ducha tego regionu, a ciepły i komfortowy aromat jęczmienia symbolizuje bogatą tradycję rolnictwa w tej okolicy. Wreszcie, orzechowe i ziemiste nuty otrębów uzupełniają ten unikalny zapach, tworząc harmonijną równowagę natury i kultury.

Po ciężkiej pracy przychodzi czas na odpoczynek i radosne świętowanie. Bogaty, dymny aromat kadzidła reprezentuje starożytne tradycje kulturowe tego regionu, a odważny i smolisty zapach brzozy symbolizuje dziewiczego i nieokiełznanego ducha Himalajów. Głębokie, ugruntowane nuty paczuli uzupełniają ten unikalny zapach, tworząc poczucie spokoju inspirowanego przepięknymi pejzażami jesiennymi w górach.

Autumn in Lhoka jest jak podróż po krajobrazach górskich łańcuchów, suchych pól jęczmieniu, mglistych wilgotnych lasów, zakończona powrotem do drewnianego domu, gdzie w rozpalony kominek daje błogie poczucie spokoju i bezpieczeństwa wypełniając przestrzeń dymnym, ciepłym, żywiczno-ziołowym aromatem. Ten zapach to jak mieszanka żywiołów, które choć z natury nieprzewidywalne, kończą się dobrze.

Inne perfumy marki hima jomo

Zobacz również