Orange x Santal

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Essential Parfums

Marka

Essential Parfums

Strona www

https://www.essentialparfums.com/en/

Perfumiarz

Natalie Gracia-Cetto

Rok premiery

2018

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Pomarańcza

Opis perfum

Włochy to kraj bardzo bliski mojemu sercu. Być może z tego powodu ciągle szukam zapachów, które mnie tam przeniosą. Orange x Santal z niszowego francuskiego domu perfumeryjnego Essential Parfums to jeden z tych zapachów, które kojarzą mi się ze słonecznym włoskim porankiem. Musująca i soczysta słodko-gorzka pomarańcza otwiera ten zapach i dostarcza nam jej światło i radość, a mech dębowy wnosi do kompozycji elementy szyprowe. Odrobina cyprysu francuskiego w połączeniu z mchem dębowym sprawia, że ​​zapach jest nieco bardziej suchy, ostrzejszy i bardziej drzewny, a także urzeka swoją śmiałością i charakterem. Wyczuwam również nieco bazylii, która dodaje trochę zielonych aspektów i dopełnia zapach.

Tam, gdzie zanika pomarańczowa świeżość, zaczyna się zmysłowe ciepło. Subtelne, kremowe i bardzo naturalne białe drzewo sandałowe z Australii dodaje ciepła. Kojarzy mi się z rozgrzaną słońcem, posmarowaną kremem do opalania opaloną skórą. Dla mnie to zapach idealny na lato, ale lubię go nosić o każdej porze roku. Ewidentnie jeden z moich ulubionych od Essential Parfums po Bois Impérial.

Inne perfumy marki Essential Parfums

Zobacz również