Eight & Bob - the original

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Eight & Bob

Marka

Eight & Bob

Strona www

https://eightandbob.com/

Perfumiarz

Albert Fouquet

Rok premiery

2012

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Ambergris

Opis perfum

Eight & Bob - the original, stworzony przez Alberta Fouquet, syna paryskiego arystokraty w latach trzydziestych, w pełni odtworzony kilkadziesiąt lat później i wydany w 2012 roku.


„Dodatkowe osiem i jeden dla Boba” - ukochany zapach młodego JFK, który sam go odkrył na Lazurowym Wybrzeżu. Zapach z czarującą historią: francuski urok, którego brakuje Amerykanom, przedwczesna śmierć jego twórcy, II wojna światowa i nie tylko. Jeśli interesuje Was ta fascynująca historia, kliknij w link na końcu recenzji.

A co z zapachem? Jest jasny, czysty, świeży, bardzo aromatyczny, męski, bogaty, lekko mydlany i drzewne. Według mojego nosa głównymi składnikami kompozycji są cytrusy, fiołek, drzewo sandałowe, kardamon i wetyweria. Muszę przyznać, że to nie jest mój typ zapachu, ale to normalne, że recenzuję nie tylko te zapachy, które osobiście podziwiam i noszę. Dobry wybór jako zapach do biura, idealny na oficjalne okazje lub do wyjścia na... golfa.

Na koniec tej krótkiej recenzji mam odpowiedź na pytanie, które prawdopodobnie pojawiło się w Waszych głowach: Kim jest Bob? To Robert F. Kennedy, brat Johna.

Zobacz również