702 incense lavender cashmere wood

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Bon Parfumeur

Marka

Bon Parfumeur

Strona www

https://www.bonparfumeur.com/

Perfumiarz

Juliette Karagueuzoglou

Rok premiery

2021

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Lawenda

Opis perfum

702 to najnowsze perfumy z domu Bon Parfumeur, stworzone przez młodą i utalentowaną Juliette Karagueuzoglu z IFF. Stworzony w czasach pandemii, gdzie podróżowanie jest trudniejsze i często ograniczone. Stworzony, by zabrać Cię w inne miejsce. A dokąd? Gdziekolwiek chcesz. To zależy od Ciebie, ponieważ to bardzo oryginalne perfumy, które oferują szeroką gamę interpretacji miejsc docelowych. To zaskakujące i odważne połączenie lawendy i kadzidła, które widzę po raz pierwszy. Aromatyczne kadzidło lub kadzidło fougère to dobre dla niego określenie.

Otrzymujesz to, co widzisz na etykiecie: Lavender (z Francji), Kadzidło i Kaszmirowe Drewno. 702 jest lekko pikantny (dzięki różowemu pieprzowi), delikatnie świeży (cytryna i elemi), ciepły i miękki (kadzidło, balsam peruwiański, wanilia). Lawenda jest najczęściej stosowana w aromaterapii, ponieważ pomaga złagodzić stres i promować spokój. Dla mnie są to bardzo lawendowe perfumy, więc tutaj również znajdujemy spokój i wygodę, ale z nutą szaleństwa, którą pandemia próbowała w nas stłumić.

Inne perfumy marki Bon Parfumeur

Zobacz również