603 leather incense tonka bean

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Bon Parfumeur

Marka

Bon Parfumeur

Strona www

https://www.bonparfumeur.com/

Perfumiarz

Mylene Alran

Rok premiery

2020

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Liść fiołka

Opis perfum

Jesteśmy w samym sercu zimy, jest 15 stycznia 2024 roku. Blue Monday rzuca swój depresyjny cień na miasto. Szukając zapachu, który wniesie trochę ciepła do tej przytłaczającej melancholii sięgnąłem po 603 leather incense tonka bean od Bon Parfumeur. Ten zapach to ciepło, to iskra, to wyrazistość.

Z pierwszym powiewem tego zapachu, depresyjna zimowa aura zaczyna ustępować. Cytrusowe nuty otwarcia, orzeźwione aromatycznymi akordami cyprysu, przynoszą poczucie odnowy, jak pierwsze promienie światła przebijające się przez szare chmury. Liść fiołka dodaje zapachowi charakterystyczny, nieco ziemisty akcent, który przypomina o skrytej pod śniegiem obietnicy wiosny.

W sercu zapachu, olibanum splata się ze skórą, tworząc efekt tajemniczy, niemal mistyczny. To połączenie jest jak ukojenie dla duszy, przynosząc spokój w środku zimowej burzy. Przyprawy dodają kompozycji charakteru, nadając jej pewności i zdecydowania. Drydown to podróż do głębszych, bardziej ziemistych warstw. Delikatnie ozonowe nuty w połączeniu z dymną czarną skórą i słodką tonką tworzą wrażenie ciepła i komfortu. Tonka bean dodaje zapachowi pudrowej subtelności, równoważąc intensywność skórzanych i kadzidłanych nut.

603 leather incense tonka bean to jest jak zapowiedź przygód, które nadchodzą wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca. W dniu takim jak Blue Monday, gdy zimno i szarość wydają się niekończące, ten zapach jest jak obietnica nadchodzących motocyklowych wypraw – wolności i odkrywania nowych dróg. Jest jak przypomnienie, że po każdej zimie przychodzi wiosna, niosąc ze sobą ciepło, radość i nowe możliwości.

Inne perfumy marki Bon Parfumeur

Zobacz również