004 gin mandarine musk

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Bon Parfumeur

Marka

Bon Parfumeur

Strona www

https://www.bonparfumeur.com/

Perfumiarz

Karine Dubreuil-Sereni

Rok premiery

2021

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Jagody jałowca

Opis perfum

004 Gin Mandarine Musc - BON PARFUMEUR, wydany w 2021 roku, stworzony przez Karine Dubreuil-Sereni.

Gin i mandarynka? Wchodzę w to. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym nowym zapachu, wiedziałem, że to będą moje klimaty, ale najpierw sprawdziłem próbkę i ... miałem rację. Wiosna zawsze była moją ulubioną porą roku i zawsze szukam pikantnych, świeżych zapachów, które naprawdę dodadzą kopa. Ten doskonale spełnia swoje zadanie.

004 jest jasny, musujący, świeży, zielony, lekko słodki, aromatyczny i ostry. Mi ten zapach przypomina pysznego drinka mojito. Uwielbiam pikantny koktajl cytrusowy na początku (bergamotka, cytryna, mandarynka) zmieszany z nutą dżinu pochodzącą z jagód jałowca. Z czasem staje się nieco cieplejszy (tonka i tytoń), nieco aromatyczny i czysty (piżmo), bardziej zielony (paczula) i ostrzejszy (gałka muszkatołowa). Po silnej prezencji w otwarciu cytryna i bergamotka zaczynają chować się za cieniem mandarynki, który z czasem staje się coraz bardziej wyczuwalna. Byłem mile zaskoczony parametrami, ponieważ spodziewałem się mniej trwałego zapachu, a ten dość długo utrzymuje się na mojej skórze (około 6h) biorąc pod uwagę typ zapachu.

Jeśli szukasz oryginalnego i wszechstronnego zapachu z cytrusowo-zieloną nutą, to warto spróbować! Zwłaszcza, że ​​marka oferuje szereg ciekawych zapachów w przystępnej cenie. Nie był to ostatnie, który dla Was zrecenzowałem, więc bądźcie na bieżąco.

 

Inne perfumy marki Bon Parfumeur

Zobacz również