Killer Vavoom

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Azman Perfumes

Marka

Azman Perfumes

Strona www

https://www.azmanperfumes.com

Perfumiarz

Miguel Matos

Rok premiery

2022

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Czekolada

Opis perfum

Po opisaniu I am Darkness, przyszedł czas by skupić się na kolejnym zapachu marki Azman Perfumes, który swoją premierę miał w styczniu. Miguel Matos, który jest autorem Killer Vavoom lubi nietuzinkowe rozwiązania i tym razem także zaskakuje. Kwiatowy gourmand to według mnie dobre określenie dla tego zapachu.

Ten zapach to podróż, którą możemy dość łatwo podzielić na trzy główne etapy. Początek to uderzająca woń ciemnej czekolady, osłodzonej śliwką ze świeżymi elementami bergamotki. Przypomina to nieco czekoladki nadziewane cytrusowym słodkim nadzieniem i porusza to nie tylko nozdrza ale również żołądek. Przepysznie! Nie jest to jednak czysty gourmand, ponieważ od początku da się również wyczuć kwiaty a ich rola rośnie z biegiem czasu. Serce tego zapachu to właśnie bogactwo kwiatów z osmantusem w roli głównej, irysem,różą, jaśminem. Egzotyczność osmantusa w połączeniu z wanilią, piżmem, czekoladą i słodkością, daje nieco kremowy, pudrowy, kokosowy wydźwięk.

Na koniec tej podróży, do głosu dochodzi mech dębowy, nieco skóry, nut żywicznych, które w mojej ocenie dobrze balansują miękkość i kremowość kwiatów, wanilii i piżma.

Inne perfumy marki Azman Perfumes

Zobacz również