Boundless

© Fotografia autorstwa Planar Parfums. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, dystrybucja oraz jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody właściciela praw autorskich jest surowo zabronione.

Amouage

Marka

Amouage

Strona www

http://amouage.com

Perfumiarz

Karine Vinchon Spehner

Rok premiery

2021

Płeć

Unisex

Dominująca nuta

Tytoń

Opis perfum

... Aromat unosi ją do bujnej deszczowej puszczy, gdzie złote promienie słońca przebijają gęste gałęzie. Drzewna esencja korzeni wetywerii i dymne nuty drewna gwajakowego połączone z ziemiście wyraźnym akcentem paczuli prowadzą głębiej do dżungli. Znajduje się wśród złotej puszczy, jakby kąpana w promieniach słońca, podczas gdy ciepłe nuty wanilii, kardamonu i imbiru krążą wokół niej, jak szepty lasu. Zapach jest bramą do krainy tajemnic i fascynacji, gdzie naturalne składniki przywołują sekrety dżungli i ciepło słońca...

Zapach przenosi nas do nowego świata. Rozpoczyna się od eksplozji korzennych nut - mieszanki czerwonej pomarańczy i imbiru, które kuszą nasze zmysły. Z biegiem czasu pojawia serce zapachu - mieszanka burbońskiej wanilii i benzoesu, która otula naszą duszę jak ciepłe objęcia. Na końcu, zapach kończy się ziemistymi nutami bazy, w których przeważają drewno, mech i tytoń, co sugeruje coś więcej, coś poza tym co znamy.

To podróż w bezgraniczność, przypomnienie, że zawsze jest coś więcej do odkrycia, zawsze więcej do przeżycia.

Inne perfumy marki Amouage

Zobacz również